Albanian Bible

Psalmet 127

Psalmet

Return to Index

Chapter 128

1

  Lum kushdo qė ka frikė nga Zoti dhe qė ecėn nė rrugėt tij.

2

  Atėherė ti do tė hash me mundin e duarve tė tua, do tė jesh i lumtur dhe do tė gėzosh begatinė.

3

  Gruaja jote do tė jetė si njė hardhi prodhimtare nė intimitetin e shtėpisė sate, bijtė e tu si drurė ulliri rreth tryezės sate!

4

  Ja, kėshtu do tė bekohet njeriu qė ka frikė nga Zoti.

5

  Zoti tė bekoftė nga Sioni dhe ti pafsh begatinė e Jeruzalemit tėrė ditėt e jetės sate.

6

  Po, pafsh bijtė e bijve tė tu. Paqja qoftė mbi Izraelin.

Psalmet 129

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: